Uncategorized
Vélemény
Vezetőhír
Videó

A Magyarországon több mint egy éve veretlen Békéscsabát fogadta a női röplabda Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén a Fatum Nyíregyháza. A vendégek Magyarországon több mint egy éve nem találnak legyőzőre, és most is végig vezettek az első szettben, de szoros volt az állás, csak 1-2 pont volt a Fatum hátránya. – írja a nyiregyhaza.hu

A hajrát azonban jobban bírta a Linamar-BRSE, és nyerte a játékrészt. A második szett is hasonlóan alakult, megint a végén volt pontosabb a Békéscsaba, és a nyíregyházi nevelésű Szakmáry Gréta vezérletével már 2-0-ra vezettek a vendégek. A harmadik játszmában több volt a pontatlanság hazai oldalon, így a vendégek megnyerték a találkozót, és előnnyel várhatják a január végi visszavágót.

Fatum Nyíregyháza – Linamar-BRSE 0-3 ( -20, -20, -19)

Nyíregyháza: Fernandez 9, G. Francesco 1, Leidgeb 6, Szombathelyi 11, Vacsi 5, Villám 7

Csere: I.Francesco ( liberó), Tóth F. ( liberó), Andrejkovics, Kalotai, Valdez

Békéscsaba: Bodnár 3, Clement 9, Matics 10, Szakmáry 11, Tálas 3, Soós 6

Csere: Molcsányi(liberó), Petrenkó 1, Ludmán

Horváth András vezetőedző Fatum Nyíregyháza: Az első két játszmában jó teljesítményt nyújtottunk, bár voltak hibák akkor is. Még kétszer találkozunk a Békéscsabával januárban, hasznunkra válik, hogy ilyen erős gárda ellen edződhetünk.