Generic selectors
Csak teljesen egyező találatok
Search in title
Keresés a tartalomban
Keresés a cikkekben
Search in pages
Válasszon kategóriát
100 éve történt
Baleset
Belföld
Bulvár
Bűnügy
Érdekes
Fotó
Gazdaság
Hírek
Időjárás
Kisvárda
Kultúra
Mátészalka
Megyei
Nagy Kép
Nemzetközi
Nyírbátor
Nyíregyháza
Pártok
Programajánló
Rövidhír
Sport
Szavazás
Tiszalök
Tiszavasvári
Tudomány
Uncategorized
Vélemény
Vezetőhír
Videó

22 aranyérem, 18 ezüst és 11 bronzérem került a Nyíregyházi Sportcentrum úszóinak a nyakába. 18 versenyszámból összesen 51 érmet szereztek a hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum úszói Debrecenben a Hajós Alfréd Kupa III. fordulójában.

Legtöbbször Cserfalvi Olaf állhatott fel a dobogóra, 4-szer a legtetejére (100 gyors, 200 hát, 100 pillangó, 400 gyors) és egyszer a 3. helyre (200 mell).Valent Gergő, Czegle Péter, Kovács Péter, Lengyel Áron, Bodnár Csenge, Hatházi Dóra, Kiss Anasztázia, Sztruhár Jázmin és Lakatos-Szepesi Dorina minden számban, amiben indultak, dobogós helyezést értek el.

Kétszer is megesett, hogy a 2005-ös fiú kategóriában a nyíregyháziak senkit nem engedtek maguk mellé a dobogón. 200 háton és 400 gyorson is Kovács Péter aranyérmet, Tajthy Milán ezüstérmet, míg Lengyel Áron bronzérmet szerzett. A fiatalabb versenyzők is ügyesen szerepeltek, nagyon sok egyéni csúcsot döntöttek meg. Az idei szezon első versenyének felspannolt hangulatában edzenek tovább az úszók a következő versenyre, ami szombaton és vasárnap lesz Hajdúszoboszlón.

Aranyérmesek:Cserfalvi Olaf (100 gyors, 200 hát, 100 pillangó, 400 gyors), Kovács Péter (100 gyors, 200 hát, 400 gyors), Bodnár Csenge (100 gyors), Hatházi Dóra (100 gyors, 100 pillangó), KissAnasztázia (100 gyors, 200 hát, 400 gyors), Sztruhár Jázmin (100 gyors, 100 pillangó), Valent Gergő (200 hát), Lakatos-Szepesi Dorina (100 hát, 200 gyors), Lengyel Áron (100 pillangó), Sebők Vivien (100 pillangó), Barkóczi Roland (100 mell), Barna Bianka Dorottya (100 mell)

Ezüstérmesek:Valent Gergő (100 gyors), Czegle Péter (100 gyors, 200 hát, 100 pillangó, 200 mell), Lengyel Áron (100 gyors), Nagy Márton (200 hát), Tajthy Milán (200 hát, 400 gyors, 200 mell), Ványi Dávid (200 hát), Csikós Petra (200 hát), Kovács Péter (100 pillangó), Bodnár Csenge (100 pillangó), Tomasovszki Emese (200 mell), Csernyik Dániel (200 gyors), Garai Balázs (400 gyors), Hatházi Dóra (400 gyors)

Bronzérmesek:Szakács Adorján (100 gyors, 400 gyors), Lengyel Áron (200 hát, 400 gyors), CsernyikDániel (200 hát), Ványi Dávid (100 pillangó), Barna Bianka Dorottya (100 pillangó), Lakatos-SzepesiDorina (100 mell), Cserfalvi Olaf (200 mell), Barkóczi Roland (200 gyors), Sztruhár Jázmin (400 gyors)

Edzők: Kelemen Olimpia, Kecskés Evelin, Gyula Sándor, Kovács Attila, Urbin Tamás