Generic selectors
Csak teljesen egyező találatok
Search in title
Keresés a tartalomban
Keresés a cikkekben
Search in pages
Válasszon kategóriát
100 éve történt
Baleset
Belföld
Bulvár
Bűnügy
Érdekes
Fotó
Gazdaság
Hírek
Időjárás
Kisvárda
Kultúra
Mátészalka
Megyei
Nagy Kép
Nemzetközi
Nyírbátor
Nyíregyháza
Pártok
Programajánló
Rövidhír
Sport
Szavazás
Tiszalök
Tiszavasvári
Tudomány
Uncategorized
Vélemény
Vezetőhír
Videó

A Báthory Anna Református Általános Iskola és a Nyírbátori Református Egyházközség a Reformáció 500 éves évfordulója alkalmából ünnepséget szervezett, amelynek keretében ünnepi Istentiszteletre és kopjafaállításra került sor 2017. október 27-én Nyírbátorban.

Az eseményen ünnepi igét dr. Gaál Sándor, a Nyírségi Református Egyházmegye esperese hirdetett, igei köszöntőt Fazakas Ferenc Sándor, a Nyírbátori Református Egyházközség lelkipásztora, ünnepi köszöntőt dr. Danku Csaba, a Miniszterelnökség jogi ügyekért felelős helyettes államtitkára, dr. Simon Miklós Országgyűlési képviselő, dr. Báthori Gábor gondnok, a MNM Báthori István Múzeum igazgatója, valamint Máté Antal Nyírbátor város polgármestere és  Sivadóné Cselenyák Dóra igazgató mondott.

Fotó: keletfoto.hu

További képek itt

Friss
2017. december 14. csütörtök, 07:00
2017. december 13. szerda, 06:28
2017. december 13. szerda, 06:22