Vélemény
Vezetőhír
Videó

A győriek a következő felállásban kezdték a találkozót: Görbicz, Amorim, Broch, Oftedal, Mörk és Bódi, a kapuban Kiss – írja a frissmedia.hu

A mérkőzés első találatát a Kisvárda együttese szerezte, majd Bódi jóvoltából jött is a válasz. Mörk és Amorim is becsatlakozott a gólgyártásba, a tizedik percbe lépve 3-1 az állás. Kiss hárította Triscsuk büntetőjét, majd Broch és Bódi felváltva lőtték a hazai gólokat: 8-3-nál időt kért a Kisvárda vezetőedzője, Mátéfi Eszter. Bő tő tíz perccel a félidei szünet előtt 9-6-ra módosult az állás, a sérüléséből visszatérő Groot félpályáról az ellenfél üres kapujára bombázott és meg is szerezte első találatát. Oda-vissza estek a gólok, majd a 25. percben emberhátrányba kerültek a győriek, Amorim kényszerült két percre a kispadra védekezésben bemutatott szabálytalanságáért.